від Yadziaman | Тра 20, 2026
Я маю вищу медичну освіту, а в червні 2026 року завершую інтернатуру за спеціальністю «Психіатрія» та отримую сертифікат лікаря-психіатра. Паралельно продовжую професійне навчання у Міжнародному інституті післядипломної освіти за напрямом «Клінічна психологія та...